O nas

Podczas planowania kolejnych wakacji w malowniczych części Warmi i Mazur, zauważyliśmy, że znalezienie obiektów, w których moglibyśmy się odpocząć i zrelaksować, jest bardzo utrudnione. Ogłoszenia rozsiane były po całym Internecie, a przez to trudno było o porównywanie ich i znalezienie najlepszej dla nas oferty.

W odpowiedzi na to stworzyliśmy tę stronę, która w zamierzeniu ma dawać nieograniczone możliwości pod względem sortowania, filtrowania oraz porównywania ofert, a przy tym zachowywać ma maksymalną prostotę interfejsu – tak, by nawet mniej zaawansowani użytkownicy mogli z niej korzystać. Dla osób lubiących okazje i promocje też coś przygotowaliśmy. Właściciele noclegów mogą zamieszczać swoje oferty specjalne. Nie dość, że możesz w ten sposób znaleźć nocleg już na jutro, to na dodatek zapłacisz za niego sporo mniej. Wraz z otworzeniem naszej strony oferta last minute nie dotyczy wyłącznie wielkich biur podróży, ale także tych mniejszych ośrodków wypoczynkowych, w których często łatwiej o relaks!

Mazury są bardzo malowniczą krainą, o czym zdajemy się zapominać, szukając wczasów w ciepłych krajach. Przy wszystkich ich zaletach, nic nie zastąpi nam wycieczki po naszych rodzimych górach. Również wczasy nad polskim morzem czy na Warmii na zawsze już zachowają swoją magię, którą pamiętamy z dzieciństwa. Zapraszamy wszystkich miłośników wypoczywania w Polsce, a na wczasach – życzymy upalnej pogody i temperatury wody w sam raz dla orzeźwienia!


polecane obiekty

Mazurylive.pl to serwis branży noclegowej skierowany do osób szukających noclegu na terenie Warmii i Mazur. Serwis skupia wszystkich właścicieli obiektów noclegowych, który daje możliwość prezentowania obiektów noclegowych. Przedstawia tanie noclegi na terenie Wami i Mazur, a także w innych miejscach w całej Polsce. Tutaj możemy zobaczyć również obiekty oferujące zniżki dla Honorowaych Dawców Krwi. Oprócz zniżek w serwisie www.dawcomwdarze.pl możemy zobaczyć filmy wideo, a także prezentacje 3D, które przedstawiają szczegółowo każdy pokazany pokój.

Zamknij
Zamknij
Zamknij