Willa PRELUDIUM mieszcząca się w Gdańsku w dzielnicy Wrzeszcz na Jaśkowej Dolinie pragnie zaprosić Państwa do wypoczynku w tej malowniczej, otoczonej stylowymi zabudowaniami willowymi okolicy.

 

Willa powstała w 2011/2012 roku, mieści się w nowym, dwupiętrowym i przestronnym budynku z widokiem na przepiękny las usytuowany praktycznie w środku miasta.Właściciel willi wraz z pracownikami sprostają z pewnością Państwa oczekiwaniom, zadbają o każdy najdrobniejszy szczegół, aby pobyt u nas był niezapomniany i dostarczył jak najwięcej pozytywnych i niezapomnianych wrażeń.

Gwarantuje to jego wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej w Europie Zachodniej.Willa PRELUDIUM jest obiektem wypoczynkowym o wysokim standardzie, który może się pochwalić doskonałą lokalizacją, dzięki niej jest świetnym punktem wypadowym na różnego typu atrakcje, które czekają na naszych gości.

 

Atmosfera obiektu oraz miła obsługa pozwolą Państwu spędzić niezapomniane chwile i wrócić do nas.

       
brak danych
brak rabatów
Dostęp do TV
Karty płatnicze
Obiekt kamerowany
Parking
Prysznic
Stadion na Euro 2012

brak danych

Willa Preludium

Gdańsk , Ul. Jaśkowa Dolina 94

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

1646

Popularność obiektu

35€ - 47€

150PLN - 200PLN


Mówimy w językach:

Angielski Niemiecki Polski Rosyjski
Pokój 1 osobowy z łazienką
Pokój 2 osobowy z łazienką

polecane obiekty

Mazurylive.pl to serwis branży noclegowej skierowany do osób szukających noclegu na terenie Warmii i Mazur. Serwis skupia wszystkich właścicieli obiektów noclegowych, który daje możliwość prezentowania obiektów noclegowych. Przedstawia tanie noclegi na terenie Wami i Mazur, a także w innych miejscach w całej Polsce. Tutaj możemy zobaczyć również obiekty oferujące zniżki dla Honorowaych Dawców Krwi. Oprócz zniżek w serwisie www.dawcomwdarze.pl możemy zobaczyć filmy wideo, a także prezentacje 3D, które przedstawiają szczegółowo każdy pokazany pokój.

Zamknij
Zamknij
Zamknij