Nasz dom położony jest przy ul. Jana Kasprowicza prowadzącej do centrum Zakopanego. Ładnie zagospodarowana przestrzeń wokół domu, dużo zieleni i  ogólnodostępny, obszerny ogród z huśtawką i mini placykiem zabaw dla dzieci.  


Obok obiektu znajduje się przystanek busów, sklep ogólnospożywczy czynny do godz.22 oraz karczma regionalna, gdzie można nie tylko zamawiać tradycyjne posiłki lecz również spróbować taniej regionalnej kuchni i posłuchać góralskiej muzyki.

       
do dworca PKP
1,5 km
do dworca PKS
40 m
do przystanku
40 m
do restauracji
30 m
do wyciągu narciarskiego
1,3 km


brak rabatów
Czajnik
Dostęp do TV
Internet WiFi
Kominek
Lodówka
Ognisko, Grill
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Prysznic
Taras
Tylko dla niepalących

Kulig

Willa JÓZEFINA

Zakopane, Spyrkówka 7

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

1400

Popularność obiektu

7€ - 12€

30PLN - 50PLN


Mówimy w językach:

Angielski Polski Rosyjski
Apartament 2-pokojowy 3-osobowy 1 35-50zł
Apartament 2-pokojowy 4-osobowy 1 35-40zł
Apartament 2-pokojowy 6-osobowy 1 30-35zł

polecane obiekty

Mazurylive.pl to serwis branży noclegowej skierowany do osób szukających noclegu na terenie Warmii i Mazur. Serwis skupia wszystkich właścicieli obiektów noclegowych, który daje możliwość prezentowania obiektów noclegowych. Przedstawia tanie noclegi na terenie Wami i Mazur, a także w innych miejscach w całej Polsce. Tutaj możemy zobaczyć również obiekty oferujące zniżki dla Honorowaych Dawców Krwi. Oprócz zniżek w serwisie www.dawcomwdarze.pl możemy zobaczyć filmy wideo, a także prezentacje 3D, które przedstawiają szczegółowo każdy pokazany pokój.

Zamknij
Zamknij
Zamknij