Jesteś tutaj: Tanie noclegi Tanie noclegi pomorskie Tanie noclegi Gdańsk Apartament nad Motławą, Gdańsk, Stare Miasto, Starówka

Zapraszam do komfortowo urzadzonego apartamentu 2-pokojowego położonego w Gdańsku nad Motławą, zaledwie 400 m od ulicy Długiej Starego Miasta.

 

Mieszkanie w pełni wyposażone (kuchnia, lodówka, kuchenka, zmywarka, pralka, telewizor plazmowy).

 

W kazdym z pokoi jest jedno podwójne łóżko. Do dyspozycji miejsce postojowe w podziemnej hali garazowej, sauna oraz fitness. Osiedle strzeżone i monitorowane. Nie wynajmuję pojedynczo pokoi ale cały apartament.

       
do dworca PKP
1 km
do dworca PKS
1 km
do lotniska
7 km
do morza
3 km
600 m do Kościół Mariacki
700 m do Żuraw
brak rabatów
Czajnik
Dostęp do TV
Lodówka
Ogólnodostępna kuchnia
Parking
Sauna
Taras
Wypożyczalnia sprzętu sportowego

brak danych

Apartament nad Motławą, Gdańsk, Stare Miasto, Starówka

Gdańsk, Lastadia 36/6

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

1530

Popularność obiektu

12€ - 59€

50PLN - 250PLN


Mówimy w językach:

Angielski Polski
Apartament

polecane obiekty

Mazurylive.pl to serwis branży noclegowej skierowany do osób szukających noclegu na terenie Warmii i Mazur. Serwis skupia wszystkich właścicieli obiektów noclegowych, który daje możliwość prezentowania obiektów noclegowych. Przedstawia tanie noclegi na terenie Wami i Mazur, a także w innych miejscach w całej Polsce. Tutaj możemy zobaczyć również obiekty oferujące zniżki dla Honorowaych Dawców Krwi. Oprócz zniżek w serwisie www.dawcomwdarze.pl możemy zobaczyć filmy wideo, a także prezentacje 3D, które przedstawiają szczegółowo każdy pokazany pokój.

Zamknij
Zamknij
Zamknij