Willa „Carlton” jest pięknym przykładem modernizmu w architekturze polskiego XX - lecia, przed II wojną światową była jedną z najelegantszych willi w Zakopanem. Wnętrza urzekają urodą minionych lat, przytulnością i rodzinna atmosferą. 

Willa „Carlton” pochodzi z 1927 roku, zaprojektowana przez znane w Zakopanem biuro architektoniczno - budowlane Franciszka Kopkowicza. W latach międzywojennych zarządzała pensjonatem Helena Jadwiga Ehrelichówna. Wówczas był to punkt, w którym zatrzymywała się ówczesna elita. W „Carltonie” mieszkali między innymi: Kornel Makuszyński, twórca TOPR Mariusz Zaruski, muzykolog Zdzisław Jachimecki, aktorka filmowa Krysta Ankiewicz i wielu, wielu innych.


Oferujemy 21 pokoi jedno, dwu i czteroosobowych (typ studio). W każdym pokoju znajduje się telewizor, telefon i łazienka z kabiną prysznicową. Na terenie willi dostępny jest bezprzewodowy internet (WiFi). Do dyspozycji gości jest jadalnia na 70 osób, dwa salony o niepowtarzalnej atmosferze, duży ogród z altaną i miejscem na ognisko, jak również bezpłatny parking.

 

       
do apteki
100 m
do bankomatu
200 m
do centrum miasta
0 m
do dworca PKP
1 km
do dworca PKS
1 km
do gór
0 m
do kolejki podwieszanej
1,5 km
do lasu
300 m
do przystanku
100 m
do restauracji
100 m
do urzędu pocztowego
300 m
do wyciągu narciarskiego
3 km
Pobyt dziecka do lat 3
Pobyt dziecka do lat 12
Czajnik
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Internet WiFi
Karty płatnicze
Kominek
Lodówka
Obiekt kamerowany
Obsługa wielojęzyczna
Ognisko, Grill
Ogólnodostępna kuchnia
Parking
Prysznic
Radio
Tylko dla niepalących
Wyżywienie
Zwierzęta domowe

Bankiety
Miejsce na ognisko
Sylwester
Wesela

Willa Carlton

Zakopane, Zakopane, Grunwaldzka 11

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

2039

Popularność obiektu

15€ - 23€

65PLN - 100PLN


Mówimy w językach:

Angielski Polski Rosyjski
Apartament

polecane obiekty

Mazurylive.pl to serwis branży noclegowej skierowany do osób szukających noclegu na terenie Warmii i Mazur. Serwis skupia wszystkich właścicieli obiektów noclegowych, który daje możliwość prezentowania obiektów noclegowych. Przedstawia tanie noclegi na terenie Wami i Mazur, a także w innych miejscach w całej Polsce. Tutaj możemy zobaczyć również obiekty oferujące zniżki dla Honorowaych Dawców Krwi. Oprócz zniżek w serwisie www.dawcomwdarze.pl możemy zobaczyć filmy wideo, a także prezentacje 3D, które przedstawiają szczegółowo każdy pokazany pokój.

Zamknij
Zamknij
Zamknij