Fusion Hostel


Znajdujemy się na głównej ulicy w samym Centrum Poznania. Zaadoptowaliśmy 2 piętra w jednym z 5 biurowców bankowo-biznesowych. Dysponujemy 88 łóżkami. Na każdym piętrze znajduje się 7 kabin prysznicowych.

Jak jest w środku?
Przestronnie, nowocześnie, funkcjonalnie i pachnąco. Dla spragnionych integracji - wygodne piętrowe łóżka, dla indywidualistów - kameralne pokoje z łazienką. Dla Wszystkich - wspólna sala klubo-kawiarni. Komfort łączymy z minimalistycznym stylem wnętrz. Do tego pastelową kolorystykę utrzymaną w szarościach i żółciach.

Zgłodniałeś?

 
Zapraszamy do aneksu kuchennego, gdzie masz do dyspozycji kuchenkę mikrofalową, naczynia, czajnik oraz ekspres. Zrobiłeś zakupy? Przechowaj je w lodówce... A rano, po wspaniale spędzonej nocy (w łóżku, lub poza nim) zaserwujemy Ci smakowite śniadanko (wliczone w cenę noclegu). Mogłeś zapomnieć lub po prostu nie chciałeś dźwigać żelazka, czy suszarki do włosów. W Fusion to nie problem - wypożycz je w Recepcji!

       
do apteki
50 m
do bankomatu
50 m
do centrum miasta
100 m
do dworca PKP
900 m
do dworca PKS
600 m
do lotniska
6 km
do przystanku
50 m
do restauracji
50 m
do tramwaju
50 m
do urzędu pocztowego
100 m
dla stałych klientów
karta Euro26
legitymacja studencka ISIC
Czajnik
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Internet WiFi
Karty płatnicze
Lodówka
Niepełnosprawni
Obiekt kamerowany
Ogólnodostępna kuchnia
Prysznic
Recepcja
Sejf
Tylko dla niepalących
Winda
Wypożyczalnia rowerów

Konferencja

Fusion Hostel

Poznań, ul. Św. Marcin 66/72

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

7361

Popularność obiektu

12€ - 43€

55PLN - 199PLN


Mówimy w językach:

Angielski Polski
Apartament

polecane obiekty

Mazurylive.pl to serwis branży noclegowej skierowany do osób szukających noclegu na terenie Warmii i Mazur. Serwis skupia wszystkich właścicieli obiektów noclegowych, który daje możliwość prezentowania obiektów noclegowych. Przedstawia tanie noclegi na terenie Wami i Mazur, a także w innych miejscach w całej Polsce. Tutaj możemy zobaczyć również obiekty oferujące zniżki dla Honorowaych Dawców Krwi. Oprócz zniżek w serwisie www.dawcomwdarze.pl możemy zobaczyć filmy wideo, a także prezentacje 3D, które przedstawiają szczegółowo każdy pokazany pokój.

Zamknij
Zamknij
Zamknij